fbpx
Giriş
x
veya
x
x
Kayıt
x

veya

social facebook social twitter instagram

Op. Dr. Süleyman Eserdağ

Popüler
 
0.0 (0)
17168 0 7 0
DS Updated

Doktor Bilgileri

Akademik Kariyer
Operator Dr.
Mesleği
Tıp Doktoru
Doktor Branşı
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
Muayenehane / Hastane adı
Hera Kadın Sağlığı Merkezi
Mezun olduğu üniversite
Dokuz Eylül Üniversitesi
Mezuniyet yılı
1992
Uzmanlığı aldığı üniversite
Zekai Tahir Burak KAdın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Öz Geçmiş
İlkokul ile ortaokulu Manisa’da okuduktan sonra, 1986 yılında ‘İzmir Fen Lisesi’ nden mezun oldu. 1992 yılında ‘Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nden mezun oldu. Uzmanlık eğitimini ‘Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ nde yaparak 1997 yılında mezun oldu. 1997-2002 yılları arasında Kazan Devlet Hastanesi’nde kadın doğum uzmanlığı ve Başhekimlik yaptı. 2002 yılında, uzmanlık eğitimini aldığı ‘Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ ne yeniden atandı. 2003 yılında, şu anda da çalışmakta olduğu ‘Hera Kadın Sağlığı’ olarak bilinen kendi kliniğini kurdu. 2008 yılında devletteki görevinden istifa ederek, kliniğinde bu kez tam zamanlı olarak çalışmaya başladı. 2005 yılında Academy International ‘de NNLP (Yeni Nörolinguistik Programlama) Diploma ve Practitioner, 2006 yılında İstanbul Yeditepe Üniversitesi tarafından ‘Hipnoterapi’, 2013 yılında Gazikent Üniversitesi tarafından ‘Aile Danışmanlığı’ sertifikalarını aldı. 2014 yılında EFS (Avrupa Seksoloji Federasyonu) ve ESSM (Avrupa Cinsel Sağlık Derneği) tarafından oluşturulan Avrupa Cinsel Tıp Komitesi tarafından ‘Fellow’ seviyesinde Cinsel Terapist unvanını alan ülkemizin ilk jinekologlarından oldu. Dr. Süleyman Eserdağ 2003 yılından bu yana, oluşturduğu kendi ekibi ile birlikte, kendi özel müessesesinde başta vajinismus tedavileri olmak üzere, cinsel isteksizlik, ağrılı cinsel ilişki, orgazm olamama (anorgazmi) konuları üzerine çalışmaktadır. Aynı zamanda ISSM (Uluslararası Cinsel Tıp Derneği) üyesidir. Dr. Süleyman Eserdağ, 2015 yılının başlarında kurduğu HERA- Vajinismus Tedavi, Eğitim ve Araştırma Derneği’nin başkanı olarak da görev yapmaktadır. Jinekolog Op. Dr. Süleyman Eserdağ’ın diğer bir çalışma alanı da kozmetik jinekoloji içerisinde yer alan ‘genital estetik ameliyatları’ dır: Labioplasti (iç dudakların kısaltılarak küçültülmesi), Vajinoplasti (vajina daraltma ameliyatları), Perinoplasti (perine düzeltmesi), Lazer ile vajina yenileme (vajinal rejuvenasyon), Genital bölge renk açma, Vulva sıkılaştırma, G noktası büyütme gibi. Bu konuda dünyada tek kredilendiren work shop’lar içerisinde yer alan ABD’de Prof Adam Ostrzensky tarafından düzenlenen ‘İleri Kozmetik Jinekoloji’ kurslarına katıldı. Dr. Eserdağ, aynı zamanda ECAM (Avrupa Estetik Tıp Komitesi) tarafından düzenlenen ‘Kozmetik Vajinal Cerrahide Master Kursları’ na katılan ülkemizin ilk jinekologlarındandır. Dr. Süleyman Eserdağ evli ve iki çocuk babasıdır.
Çalışma Saatleri
Haftanın 6 günü, 9.00- 18.00 Arası

İletişim Bilgileri

Çağrı Merkezi
03124268525
Fax
03124268525

Konum Bilgileri

Şehir
Ankara
İlçe
Çankaya
Posta Kodu
06680
Adres
Tunus Caddesi No:48/11 Kavaklıdere - ANKARA
Hava Alanlarına Uzaklığı
35 km

Hizmetler

Hizmet Dilleri
 • Almanca
 • İngilizce
Diğer Hizmetler
 • Havaalanı Transfer
 • Online Fotoğraf Gönder
 • Online Randevu
 • Otel Konaklama
Estetik & Güzellik
 • Anti Aging
 • Botox
 • Cild PRP
 • Diode Lazer Epilasyon
 • Dudak Estetiği
 • El Gençleştirme
 • Genital Bölge Estetiği
 • Kimyasal Peeling
 • Lazer Epilasyon
 • Lazer ile Kılcal Varis Tedavisi
 • Leke Tedavisi
 • Mezoterapi
 • Smooth Shape
 • Velashape
Saç Tedavileri
PRP Saç Tedavileri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Obezite Tedavisi

Dr. Süleyman Eserdağ 2003 yılından bu yana kendi kliği olan Hera Kadın Sağlığı Merkezi'de çalışmaktadır. Dr Eserdağ, 2014 yılında EFS (Avrupa Seksoloji Federasyonu) ve ESSM (Avrupa Cinsel Sağlık Derneği) tarafından yapılan sınavda başarılı olarak Avrupa Cinsel Tıp Komitesi tarafından  ‘Fellow’ seviyesinde Cinsel Terapist unvanını alan ülkemizin ilk jinekologlarından olmuştur.  

Dr. Süleyman Eserdağ, 2003 yılından bu yana oluşturduğu kendi ekibi ile birlikte başta vajinismus tedavileri olmak üzere, cinsel isteksizlik, ağrılı cinsel ilişki, orgazm olamama (anorgazmi) konuları üzerine çalışmaktadır.  2003 yılından bu yana 3500'un uzerinde vajinismus hastasının tedavisi yapmıştır. Kendi tekniği ile vajinismus tedavileri ortalama 3 gün sürmektedir. Dr. Eserdağ, aynı zamanda ISSM (Uluslararası Cinsel Tıp Derneği) üyesidir.

Jinekolog Op. Dr. Süleyman Eserdağ’ın diğer bir çalışma alanı da kozmetik jinekoloji içerisinde yer alan ‘genital estetik ameliyatları’ dır: Labioplasti (iç dudakların kısaltılarak küçültülmesi), Vajinoplasti (vajina daraltma ameliyatları), Perinoplasti (perine düzeltmesi), Lazer ile vajina yenileme (vajinal rejuvenasyon), Genital bölge renk açma, Vulva sıkılaştırma, G noktası büyütme gibi. Bu konuda dünyada tek kredilendiren work shop’lar içerisinde yer alan ABD’de Prof Adam Ostrzensky tarafından düzenlenen ‘İleri Kozmetik Jinekoloji’ kurslarına katılmıştır. 2000 yılından bu yana 2500'ün üzerinde genital estetik (vajina estetiği) operasyonunu başarı ile uygulamıştır.

Dr. Eserdağ, aynı zamanda ECAM (Avrupa Estetik Tıp Komitesi)  tarafından düzenlenen ‘Kozmetik Vajinal Cerrahide Master Kursları’ na katılan ülkemizin ilk jinekologlarındandır. 

Photos

Konum

Swap Start/End

Üye Yorumları

Bu tanıtım için henüz üye yorumu yok
Web sitemizde bir hesabınız hala yok mu? Bir hesabınız var ise yada Hesap oluştur