fbpx
Giriş
x
veya
x
x
Kayıt
x

veya

social facebook social twitter instagram

Doğa Yaşlı Bakım Merkezleri

Popüler
 
0.0 (0)
19424 0 2 0
DY Updated
Doğa Yaşlı Bakım Merkezleri

İletişim Bilgileri

Çağrı Merkezi
00902166213333

Konum Bilgileri

Şehir
İstanbul
İlçe
Sancaktepe
Posta Kodu
34340
Adres
Meclis Mah. Kaşgarlı Sok. No:14 Sancaktepe - İSTANBUL

Genel Bilgiler

Akredite Sağlık Kuruluşu
Evet
Doktor Sayısı
1
Çalışan Sayısı
27
Yatak Sayısı
74

Hizmetler

Diğer Hizmetler
Hastane Konaklama
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Fizik Tedavi
Sağlık hizmeti ihtiyacı duymayan ya da en az düzeyde ihtiyaç duyan, sağlıklı yaşlı diyebileceğimiz konuklarımıza Maltepe Dragos Residans'ımızda, özellikle bakım ihtiyacı bulunan yaşlılarımızla ilgili olarak ise Kadıköy Kızıltoprak Şubelerimizde hizmet vermekteyiz. Atalar Kartal ve Sancaktepe Çekmeköy şubelerimizde ise her profilden yaşlımıza/hastamıza hem huzurevi hem de bakımevi hizmeti vermekteyiz. 
 
Bu konuda her ne kadar kesin bir çizgiyle ayrım yapmak mümkün olmasa da yaşlılarımızın/hastalarımızın psikolojik durumlarını ve fiziksel bakım ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tesislerimize yönlendirme yapıyoruz.
 
Nispeten sağlıklı denebilecek yaşlılarımızın dışında çok daha ağır sağlık hizmeti ihtiyacı duyan yaşlılara/hastalara da hizmet verebiliyoruz. Demans - Alzheimer - Parkinson  - PSP gibi hastalıkların ileri seviyesindekiler, NGS ya da PEG ile beslenenler, felçli, engelli ya da tamamen yatağa bağımlı yaşlılar,ameliyat sonrası bakımlar, kalça kırığı operasyonları sonrası bakım, kanser hastaları ve benzeri sağlık durumu bakım hizmetleri de verdiğimiz hizmetler kapsamındadır.
 
Oda yer durumu hergün değişiklik gösterebilmektedir ancak tüm şubelerimiz doluluk oranları üst seviyedeki ünitelerdir. Yatışına karar verildiğinde uygun şube ya da oda bulmamız mümkündür.
 
Resmi prosedürlere gelince; yaşlının/hastanın nüfus cüzdanı ve bir yakınının onayı gerekmektedir. Bunun dışında bulaşıcı hastalık raporu ve huzurevi-yaşlı bakım merkezinde kalabilir raporları gerekmektedir. 
 
DOĞA ile ilgili ise; 11 yıllık kurumumuzun, Anadolu yakasındaki 4 ünitesi hem yaşlı bakım merkezleri hem de huzur evleri olarak faaliyet göstermektedir.
 
Şu an itibariyle 250'ye yakın sayıda yaşlımıza/hastamıza hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz.
 
Web sitemizde bulunan tüm hizmetlerimizi açıklayıcı metinler dışında; (kurum doktoru - 7/24 sağlık ekibi ve sertifikalı hastabakıcılar - 7/24 kamera sisteminden izleme olanağı - Tedavi ve İlaç Takibi - Konsültan hekim desteği...)
 
Yaşlının/hastanın durumu ve ihtiyacına göre seçilecek şubemiz ve ilgili şubede seçilecek odaların aylık aidat fiyatları, odaların kaç kişilik olduklarıyla ilgili farklılıklar göstermektedir.
 
Daha ayrıntılı bilgi için kurumlarımızı ziyaret edebilir ya da telefonla bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 

Konum

Swap Start/End

Üye Yorumları

Bu tanıtım için henüz üye yorumu yok
Web sitemizde bir hesabınız hala yok mu? Bir hesabınız var ise yada Hesap oluştur