fbpx
Giriş
x
veya
x
x
Kayıt
x

veya

social facebook social twitter instagram

Akva Dental Clinic

 
0.0 (0)
4479 0 3 0
AD Updated
Akva Dental Clinic

İletişim Bilgileri

Çağrı Merkezi
+90 850 303 74 74

Konum Bilgileri

Şehir
İstanbul
İlçe
Beylidüzü
Posta Kodu
34520
Adres
Yakuplu Mah. Hürriyet bulv. No:1D Skyport Gülyap

Genel Bilgiler

Akredite Sağlık Kuruluşu
Hayır
Doktor Sayısı
4

Yıllardır bu sektörde hizmet vermenin bir artısı olarak; Beylikdüzü ağız ve diş sağlığı merkezi denince akla ilk gelen kliniklerden biriyiz. Bu başarıyı alanında uzman hekimlerden oluşan kadromuza ve hasta odaklı çalışma prensiplerimize borçlu olduğumuzu söyleyebiliriz.

Bu işe başlarken ağız ve diş sağlığı hizmetleriyle ilgili aklımızda iki temel hedef vardı: Mümkün olan en kaliteli hizmeti, olabilecek en düşük fiyata müşteriye sunabilmek. Ve geride bıraktığımız yüzlerce mutlu müşteriyi göz önünde bulundurduğumuz zaman bunu başardığımızı söylemek mümkün.

Hem Türkiye’de hem de avrupa diş hastaları dünyasında tüm hastalarımıza hak ettikleri değer ve hizmeti ulaştırmak için çıktığımız bu yolda son teknoloji tıbbi ekipmanları kullanıyoruz. Özellikle diş protezi ve implantlar gibi kullanılan malzemenin son derece önem arz ettiği alanlarda, dünyanın önde gelen implant üreticileriyle yaptığımız anlaşmalar sayesinde hastalarımıza dünya standartlarında implantlar sunuyoruz.

Bu anlayışla hastalarımızı tedavi ettiğimiz kliniğimizde size de hizmet vermekten büyük onur duyacağız. Hemen telefon numaralarımızdan veya Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşın.

Photos

Akva Dental Clinic

Konum

Swap Start/End

Üye Yorumları

Bu tanıtım için henüz üye yorumu yok
Web sitemizde bir hesabınız hala yok mu? Bir hesabınız var ise yada Hesap oluştur