fbpx
Giriş
x
veya
x
x
Kayıt
x

veya

social facebook social twitter instagram

YashaMED / YASHA Group

Popüler
 
0.0 (0)
15174 0 5 0
YG Updated

Konum Bilgileri

Şehir
İstanbul
İlçe
Beşiktaş
Posta Kodu
34000
Adres
Ceyhun Salimov 7 A, Baku, Azerbaycan 37000

 

YASHA Group, YashaMED hizmeti seçeneğiyle Türkiye’de yüksek teknolojiye sahip, doktor-hasta etiğini ön planda tutan ve en kaliteli sağlık hizmetini her bütçeye uygun fiyatlarda sunmayı hedefleyen hastane ve merkezlerle anlaşmalı olarak çalışmaktadır.

YashaMED Bakü Hasta Koordinasyon Merkezimiz olarak Medikal Turizm, Termal Turizm, Yaşlı Turizmi ve Engelli Turizmi alanlarında hizmet vermektedir.

YashaMED hastaların ihtiyaçları doğrultusunda en doğru tedavi merkezini en uygun imkanlarla bulmayı hedeflemektedir. Kurumumuzda hastalık süreci en detaylı şekilde en başından incelenip, en doğru teşhis tespit edildikten sonra, uygun tedavi için farklı sağlık merkezlerinden teklif ve konsultasyonlar alternatifli olarak hastalara sunulmaktadır.

YashaMED tüm hastalarına, aynı kurumdan alınacak aynı tedavinin daha uygun fiyatlarla sunulacağı garantisini vermektedir.

Hastalar ve hasta yakınlarının üstün YashaMED hizmet deneyimleri, Türkiye havalimanından özel karşılama ile başlayıp, tedavi süreçleri boyunca yanlarında olacak tercüman ve asistan hizmetleri ve sağlıklı bir şekilde ülkelerine dönmek üzere tekrar havalimanına bırakılmaları ile sona erecektir.

Ek olarak, YASHA Group üyeliğiniz olduğu taktirde elde edeceğiniz YashaMED Card sayesinde anlaşmalı olduğumuz kurumlardan %50-ye varan indirimlerle faydalanabilme şansı elde edeceksiniz.

Photos

Üye Yorumları

Bu tanıtım için henüz üye yorumu yok
Web sitemizde bir hesabınız hala yok mu? Bir hesabınız var ise yada Hesap oluştur