fbpx
Giriş
x
veya
x
x
Kayıt
x

veya

social facebook social twitter instagram

Mediprima Medikal Turizm Acentası

Popüler
 
0.0 (0)
16613 0 2 0
MM Updated

Konum Bilgileri

Şehir
İstanbul
İlçe
Besiktas
Posta Kodu
34100
Adres
Adnan Saygun Cad. Deniz Sit. B/11
2. Ulus Besiktas/Istanbul/Turkey

Mediprima olarak önceliğimiz, hastalarımızın sağlığına kavuşmasını ve rahat bir tedavi süreci geçirmelerini sağlamaktır. Deneyim ve bilgimizi tüm tedavi sürecinin en iyi koşullarda yapılmasını sağlamak ve hastalarımızın ülkemizden memnun ayrılması için kullanıyoruz. Hastalarımızın kararlarını yanıltan tanıtımlara değil gerçeklere dayanarak vermelerini ve bu yolla tüm sürecin hasta yararına olmasını hedefliyoruz.

Çalışma prensiplerimiz;

*Ajansımız yasal, ahlaki ve profesyonel standartlara bağlı olarak çalışmaktadır. Birincil önceliğimiz her koşulda hastanın güvenliği ve sağlığıdır. 

*Hastalarımızın haklarını savunuyoruz. Sistem içerisindeki 3. taraf olarak hastanın yanında yer alıyoruz. Medikal Turizm Ajansı olarak varoluş sebebimiz hastalarımızın, en iyi koşullarda tedavi görmelerini veya ameliyat olmalarını sağlamaktır. 

*Tüm süreçlerin sorunsuz şekilde tamamlanmasını ve hastalarımızın her konuda destek almalarını sağlıyoruz. Seyahat düzenlenmesinden tedavilere, doktor randevularından talep edilen şehir turlarına kadar hastalarımızın hiç bir aşamada çaba sarfetmesine gerek kalmayacaktır. 

*Medikal değerlendirme ve takip kurumumuza bağlı doktorlarımız tarafından yapılacaktır. Medikal danışmanımız, tedavi ya da ameliyatını yapan doktoruyla ve hastamız arzu ederse ülkesindeki doktoruyla irtibat halinde olacaktır. Birlikte çalıştığımız doktorların hepsi İngilizce bilmektedir. 

*Türkiye'deki doktor, hastane ve sağlık sistemi hakkında derinlemesine bilgiye sahip olup, titizlikle yaptığımız araştırmalar sonucunda hangi doktorun hangi alanda daha uzmanlaşmış olduğundan, klinik ve hastanelerin işleyişinden, kullandıkları medikal ekipmanın kalitesinden ve başarı oranlarından emin olarak hastaları yönlendiriyoruz. 

*Medikal bilgi ve değerlendirmeleri hastalarımızla yanlış anlamaya yer bırakmayacak şekilde paylaşıyoruz. Hasta koordinatörlerimiz, herhangi bir aşamada aksama olmaması için uğraşırken medikal danışmanlarımızın tek önceliği hastamızın sağlıklı ve iyi olmasıdır. Medikal değerlendirmelerde hiç bit eksik olmadığından ve tedavi/ameliyatınızı yapan doktorun hasta hakkında medikal bilgilere sahip olduğundan emin oluyoruz. 

*Hasta koordinatörlerimiz, tüm sürecin detaylarıyla ayrıntılı ve eksiksiz şekilde ilgilenmektedir. Hastalarımızın konforu gözönünde tutularak her süreç titizlikle planlanmaktadır. 

*Hastalarımızın her zaman yanlarındayız. Sadece medikal konularda değil, desteğe ihtiyaç olan her durumda bize 24 saat ulaşabilecekler. 

*Tedavi / ameliyat öncesinde, esnasında ya da sonrasında önceliğimiz hasta güvenliğidir. Başarımızın sektör standartların üstünde hizmet vermeye bağlı olduğunun farkındayız. 

Konum

Swap Start/End

Üye Yorumları

Bu tanıtım için henüz üye yorumu yok
Web sitemizde bir hesabınız hala yok mu? Bir hesabınız var ise yada Hesap oluştur