fbpx
Giriş
x
veya
x
x
Kayıt
x

veya

social facebook social twitter instagram

Health Services in TURKEY

Popüler
 
0.0 (0)
14797 0 1 0
HS Updated

Konum Bilgileri

Şehir
İstanbul
İlçe
Fatih
Posta Kodu
34000
Adres
Turgut Özal Bulvarı Millet Cd. No: 90 Kat: 1 Daire: 30 Fındıkzade
Fatih - İstanbul | TURKEY

 

Türkiye, Dünya'da en çok hastane sayısına sahip ikinci ülke konumundadır. Türkiye'de Doktor başına düşen hasta sayısının oldukça az olması sebebiyle, tedavi için en çok tercih edilen ülkeler arasındadır. Ayrıca bu oran her yıl tıp alanında yeni tedavi yöntemlerinin geliştirilmesinde ve kaliteli sağlık hizmetlerinin sizlere ulaştırılmasında büyük rol oynamaktadır.

Türkiye'de tedavi olmak isteyen kişiler güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetleri almak için sağlık turizmi acentalarını tercih etmektedir.

Sağlık Hizmetleri Türkiye Ekibi ; Ülkedeki en iyi, en profesyonel ve en tecrübeli hekim ekibi ile organize çalışarak, yurtdışından medikal turizm için Türkiye'yi tercih eden hastalara, tedavilerinin en iyi, en gelişmiş sağlık merkezlerinde uygulanmasını sağlayan bir sağlık turizmi acentasıdır.

İstanbul - Fatih merkezli Sağlık Hizmetleri Türkiye Ekibi , seyahat acentası kökenli bir kuruluştur. Turizm alanında Alrashed Travel & Tourism adıyla sizlere hizmet sunmaktadır.

1995 yılından bugüne dek büyük hizmetlere imza atan firmamız; hotel rezervasyonları, tatil organizasyonu, gezi turları, tercümanlık ve sağlık turizmi alanında hizmet vermektedir.

Sağlık turizmi alanında her yıl yüzlerce kişinin tedavi organizasyonlarını üstlenen firmamız, hastaların tedavi sürecine ortaklık etmekte, Sağlık ve Turizm Bakanlığı'nın destekleri ve yönergeleriyle hizmetlerini her geçen gün iyileştirmektedir.

Alrashed Health Tourism TÜRSAB üyesi bir kuruluştur.

 

Konum

Swap Start/End

Üye Yorumları

Bu tanıtım için henüz üye yorumu yok
Web sitemizde bir hesabınız hala yok mu? Bir hesabınız var ise yada Hesap oluştur