fbpx
Giriş
x
veya
x
x
Kayıt
x

veya

social facebook social twitter instagram

Prof. Dr. Cemalettin Camcı

Popüler
 
0.0 (0)
16096 0 1 0
Prof. Dr. Cemalettin Camcı

Doktor Bilgileri

Akademik Kariyer
Prof. Dr.
Mesleği
Tıp Doktoru
Doktor Branşı
  • Genel Cerrahi
Muayenehane / Hastane adı
Prof Dr. Cemalettin CAMCI
Mezun olduğu üniversite
Ankara Üniversitesi
Mezuniyet yılı
1991
Uzmanlığı aldığı üniversite
Çukurova Üniversitesi Tıp F Genel Cerrahi AD
Öz Geçmiş
1968 yılında doğan Prof. Dr. Cemalettin CAMCI, 1985 tarihinde başladığı Tıp Eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinde 1991 yılında tamamladı. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda 1992-1998 yılları arasında uzmanlık eğitimini tamamladı. Uzmanlık eğitimi sırasında Norveç Hükümeti ile Türk Hükümeti arasındaki Kültürel Değişim Anlaşması çerçevesinde verilen bursu kazanarak Norveç’in tek transplantasyon merkezi olan Rikshospitalet-Oslo’da 1995 yılında 4 ay süreyle çalıştı. Uzmanlık sonrası Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde 4 yıl süre ile uzman doktor olarak görev aldı. Daha sonra Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalına Yardımcı Doçent olarak atanan Dr. Camcı, Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde kurulması planlanan Organ Nakli Merkezi eğitimleri için Amerika Birleşik Devletleri Oklahoma Eyaleti Oklahoma City de bulunan Nazih Zuhdi Transplantation Institute’de 2004-2005 yılları arasında Karaciğer Nakli eğitimini aldı. Mart 2006 döneminde Üniversiteler Arası Kurul tarafından gerçekleştirilen Doçentlik Sınavında başarılı olarak Üniversite Doçenti ünvanını almıştır. 2007-2008 yılları arasında Nazih Zuhdi Transplantation Institute’den teklif alarak Organ Transplant Research Scientist kadrosunda çalışmıştır. 2009 yılında Kayseri Acıbadem Hastanesi’nde Genel Cerrahi Doçenti olarak çalışmaya başlayan Dr. Camcı, 2012 yılında İstanbul Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda Profesörlüğe atanmıştır. Adı geçen üniversitede Dekan Yardımcısı, Cerrahi Tıp Bilimleri Bölüm Başkanı, Genel Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı ve İstanbul Bilim Üniversitesi Hastaneleri Ameliyathaneler koordinatörü olarak İstanbul Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi Şişli Florence Nightingale Hastanesinde bilim ve eğitim hizmeti vermiştir. Şu anda kendi özel muayenehanesinde hastalarını görmektedir.
Çalışma Saatleri
Hafta içi: 11.00-17.30
Cumartesi 11.00-14.30

Konum Bilgileri

Şehir
İstanbul
İlçe
Şişli
Posta Kodu
34365
Adres
Teşvikiye Mh Hakkı Yeten cd no.11 Terrace Fulya Center-1
Kat.14 no.80
Şişli-ISTANBUL

Hizmetler

Hizmet Dilleri
İngilizce

Çağımızın iki büyük ve sorunlu hastalıkları olan Obezite ve Kanser hastalarına en uygun yaklaşımı ekibimizle beraber, ekip ruhu ile ameliyat öncesi ve sonrasında en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ekibimizin üyeleri alanlarında deneyimli sağlık profesyonellerinden oluşmaktadır. 

Obezite için ön değerlendirmeyi Endokrinoloji Profesörü Sn Prof Dr M Sait Gönen yapmaktadır. Ameliyat öncesinde deneyimli Psikologumuz Sn Dostcan Kazak tarafından değerlendirilen hasta Diyetisyen Sn Hande Seven Avuk tarafından değerlendirilerek hastanın operasyona hazırlanması sağlanmaktadır. Operasyonu tarafımızdan gerçekleştirildikten sonra hastanın yeni hayatına adapte olmasında fizyoterapinin rolünün çok büyük olması nedeniyle Sn Fizyoterapist İbrahim Erkan Bülbül tarafından fizyoterapi ile vücudunun şekillenmesi sağlanmaktadır.

Gastrointestinal sistem kanserleri için yine hasta Onkoloji Profesörü Sn Prof Dr Celaletdin Camcı ve bendeniz tarafından değerlendirilerek en uygun tedavi şekli planlanır. Hasta tanı aldıktan sonra adı geçen diyetisyen, psikolog ve fizyoterapist yardımıyla hastanın yalnız olmadığı, bu zorlu yolculukta sağlık profesyonelleri olarak her türlü sorunu ile başedebilmeyi öğreterek bu dönemi atlatması sağlanır.

Ekip olarak biz hazırız.... Ya siz?   

Konum

Swap Start/End

Üye Yorumları

Bu tanıtım için henüz üye yorumu yok
Web sitemizde bir hesabınız hala yok mu? Bir hesabınız var ise yada Hesap oluştur