fbpx
Giriş
x
veya
x
x
Kayıt
x

veya

social facebook social twitter instagram

Dr. Sibel Örsal

Popüler
 
0.0 (0)
15899 0 1 0
DS Updated

Doktor Bilgileri

Akademik Kariyer
Dr. Dt.
Mesleği
Diş Hekimi
Doktor Branşı
  • Ağız Diş ve Çene Cerrahisi
  • Diş Hekimliği

İletişim Bilgileri

Çağrı Merkezi
0 212 219 32 41
Fax
0 212 219 28 65

Konum Bilgileri

Şehir
İstanbul
İlçe
Şişli
Posta Kodu
34367
Adres
Abdi İpekçi cad.Reasürans Han 1 Kat 4 Doktorlar merkezi

1966 Doğumlu Sibel Öznur Örsal Ankara Atatürk Lisesini bitirdiktan sonra Hacettepe Diş hekimliğine girmiş ve 1990 yılında mezun olmuştur. Aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Periodontoloji Ana Bilim Dalı na araştırma görevlisi olarak girmiş ve 1995 senesinde uzmanlık ünvanını almıştır. Araştırma görevlisi olduğu yıllarda ve sonrasında bir çok bilimsel çalışması olmuştur. Meslek hayatına 12 yıl Dentamed Diş Tedavi Polikliniğinde devam etmiştir. 2007 dan itibaren Nişantaşı Doktorlar Merkezindeki muayehanesinde dişhekimi Can Tokman ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir.

Yerli ve yabancı kongrelere konuşmacı ve katılımcı olarak katılmaktadır. Türk Periodontoloji derneği ve IAP üyesidir. Muayenehanesinde ileri periodontal hastalıkların cerrahi tedavisi, kemik greftlerinin uygulanması ve diş eti şekil bozukluklarının estetik olarak düzenlenmesi ve implant üzerinde çalışmaktadır.

İmplant cerrahisi, dişeti estetiği ve cerrahisi ve eklem hastalıkları özellikle çalıştığı alanlardır. Kliniğinde bir çok dalda uzman olan hekimler ile mutli-disipliner yaklaşımla çalışmaktadır.

Konum

Swap Start/End

Üye Yorumları

Bu tanıtım için henüz üye yorumu yok
Web sitemizde bir hesabınız hala yok mu? Bir hesabınız var ise yada Hesap oluştur