fbpx
Giriş
x
veya
x
x
Kayıt
x

veya

social facebook social twitter instagram

Almanya'da Doktorluk

Websitelerimiz üzerinden gelen birçok istek ve sorularda Almanya'da doktor olma konusunda büyük bir bilgi eksiğinin olduğunu gördük. Birçok doktor bu konuda epey mesafe almış ve hatta Almanya'da doktor olarak çalışmaya başlamış, hayatını değiştirmiş durumda olmasına rağmen, bu amaca yönelen her yeni kişi aynı sorunlarla karşılaşıp, bunları tek başına çözmeye çalışmaktadır. Bu durumu engellemek, doktorlar arasındaki bilgi akışını sağlamak için bir WhatsApp grubu kurduk ve bu grupta tartışılan konuları ANONIM olarak websayfamıza ekledik.

 

Amacımız konuya ilgisi olan her doktorun hiçbir ücret vermeden bu bilgilerden faydalanması ve kararını vermesidir. WhatsApp grubumuza katılarak sizde sorularınızı sorabilir, diğer doktorlardan bilgi ve destek alabilirsiniz. Bunun için bize WhatsApp'dan ulaşmanız ve doktor olmanız yetecektir. WhatsApp numaramız: +49 179 5480660

Grupta 112 doktor vardır (10:02 - 02.08.2017 itibariyle)

Grup kuralları:

Grup Kuralları:
1. Gruba sadece Almanya'da doktorluk konusuyla alakalı doktorlar üye olabilirler. Aksi durumdaki üyeler tespit edilmeleri durumunda gruptan *çıkartılacaklardır*.
2. Grupta mesaj olarak doktorlar arası bilimsel meseleler, duyurular, bilgiler gönderilebilir. *Bayram* mesajları, genel *selamlamalar*, sağlıkla ilgili *olmayan*, siyasi içerik göndermek tavsiye edilmez. WhatsApp'ın mesaj filitreleme imkanı olmadığı ve her mesaj üyelerde iletildiği için *genel* mesajlar üyeleri rahatsız etmektedirler.
3. Grup içinde oluşacak sohbetler *ikili* konuşmaya dönüşünce lütfen grup *dışı* iletişimde devam ediniz. 
4. Gruba doktor *olmayan* kişilerin dahil edilmesi doğru değildir. Zira her üye diğer üyelerin telefon numaralarını görmektedir. Bu da doktorların *özel* telefon numaralarının dağılması anlamına gelir.
5. Gruptan çıkmak isteyen doktorların neden *rahatsız* olduklarını bana bildirmeleri durumunda bu kurallar listesini genişletip *rahatsızlık* nedenini ortadan kaldırabiliriz. 
6. Gruptan elde edilen bilgilerin *ticari* olarak kullanılması, diğer grup üyelerine *ücretli* *danışmanlık* sunulması istenmemektedir. Grup yardımlaşma ve destek amaçlı kurulmuştur. Grup yazıları anonim olarak https://www.turkiyede-tedavi.com/sa%C4%9Fl%C4%B1k-makaleleri/almanya-da-doktorluk-whatsapp-chat.html adresinde *herkese açık olarak* gösterilecektir. Lütfen *özel* bilgilerinizi bu grupta paylaşmayın. Lütfen grubu kullanmadan *önce* bu sayfayı inceleyin!