fbpx
Giriş
x
veya
x
x
Kayıt
x

veya

social facebook social twitter instagram

Balrium Hukuk Bürosu

balrium

BALRIUM HUKUK BÜROSU 1990 yılında İstanbul Barosu mensubu Av. Yasemin BAL tarafından İstanbul’da kurulmuştur.

Kendi alanlarında uzmanlaşmış yetkin avukatlar ve akademisyenleri, teknolojiyle yoğrulmuş etkin ve verimli çalışma ortamında bir araya getiren hukuk büromuz; butik öneri ve çözümleri, sonuç odaklı çalışmaları ve başarılarıyla, Ticaret ve Sanayi sektörlerinde, eğitim, bilim, spor, sanat dallarında faaliyet gösteren müvekkillerinden övgüler almaktadır.

Tanı, teşhis, tedavi ve tedavi sonrasını içermek üzere, hastayla sağlık personeli, sağlık kuruluşu ve doktor arasındaki ilişkinin bütün aşamalarında oluşabilecek ihmal, kasıt veya hatayla yapılan eksik, yanlış veya kötü tıbbi müdaheleye ilişkin hastanın, sağlık personelinin, doktorun ve sağlık kuruluşunun  İDARİ, HUKUKİ ve CEZAİ başvuru haklarına dair bilgilendirme ile kuruluşun yeterliliğine ilişkin kurumsal inceleme hukuk büromuzun sosyal sorumluluk ilkesi kapsamında 1136 sayılı yasanın 4/f maddesince ücretsiz yapılmaktadır.

 

 

İletişim:

BALRIUM GRUP & K&D
Avukatlık & Arabuluculuk

Av. Arb. Yasemin BAL
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
+905327744200

Adres Bilgilerimiz
Halide Edip Adıvar Mah. Sultan Sok. No.20 Demircioğlu Apt. Kat.2 D.4 Bomonti Şişli 34382 Istanbul Türkiye